TCG Anadolu

Bayraktar KALKAN DİHA, TCG Anadolu ve TCG Burgazada gemilerinde test uçusu gerçekleştirdi

Bayraktar KALKAN DİHA, TCG Anadolu ve TCG Burgazada’da test uçuşu yaptı

KALKAN DİHA sisteminin test uçuşları gerçekleştirildi

KALKAN DİHA sisteminin test uçuşları başarıyla gerçekleştirildi

TCG Anadolu’da Turkcell 5G ve ağ dilimleme ile robotik cerrahi işlemi

TCG Anadolu’da Turkcell 5G ile robotik cerrahi uygulaması gerçekleştirildi

TCG Anadolu

TCG Anadolu’ya yoğun ziyaretçi ilgisi, vatandaşlar akın etti

TCG Anadolu Gemisi Sarayburnu

TCG Anadolu Gemisi Sarayburnu’na demirledi, 8 Mayıs’ta açılacak

Bizi Takip Edin
Giriş Yap

Beyaz Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.