Çorum FK

Uğur Uçar: '10 kişi kalmasak belki kazanırdık!'

Uğur Uçar: ’10 kişi kalmasak belki kazanırdık!’

Galatasaray - Çorum FK maçının VAR hakemi İsviçreli Fedayi San oldu

Galatasaray – Çorum FK maçının VAR hakemi Fedayi San oldu

Süper Lig’de ilk haftanın hakemleri belli oldu

Süper Lig’de 2026-27 sezonunun ilk haftası hakemleri belirlendi

Çorum FK futbolcusu Atakan Akkaynak, eşi ve bebeği ile trafik kazası geçirdi

Çorum FK futbolcusu Atakan Akkaynak, eşi ve bebeğiyle kaza geçirdi

Galatasaray, Çorum FK maçının hazırlıklarını sürdürdü

Galatasaray, Çorum FK maçı için hazırlıklarını sürdürüyor

Çorum FK Başkanı Balçık: Hedefimiz Avrupa kupalarına katılmak

Çorum FK Başkanı Balçık, Avrupa kupalarına katılmayı hedefliyor

Çorum FK, Portekizli stoper Alexandre Penetra ile anlaşmaya vardı

Çorum FK, Portekizli stoper Alexandre Penetra ile anlaştı

Çorum FK, Rumen Andrei Borza

Çorum FK, Rumen Andrei Borza’yı transfer etti

Trendyol Süper Lig'de 2026-2027 sezonunun ilk hafta programı açıklandı

Trendyol Süper Lig 2026-2027 sezonu ilk hafta programı açıklandı

Süper Lig'in yeni ekibi Çorum FK'de 7 futbolcu ile yollar ayrıldı, 9 futbolcu takıma katıldı

Çorum FK, 7 futbolcuyla yollarını ayırdı, 9 yeni transfer yaptı

Bizi Takip Edin
Giriş Yap

Beyaz Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.